Nanoplastia


Nanoplastia


Bestsellerowy zabieg dostępny w naszym salonie!

Nanoplastia jest ORGANICZNYM zabiegiem w 100% prostującym nawet oporne włosy. W składzie znajduje się kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny.
 
Radzi sobie nawet z grubymi i kręconymi włosami, dla których do tej pory nie było alternatywny, a PROSTOWANIE KERATYNOWE jedynie ograniczało puszenie i wygładzało, ale NIE DAJE EFEKTU całkowicie prostych włosów.
 
NANOPLASTIA działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje, zmienia jego układ, wygładza i prostuje. Nanoplastia to odżywanie wewnątrzkomórkowe na poziomie nanotechnologii. Świetny sposób na nieinwazyjne rozjaśnianie włosów.
 
Efekt po nanoplastii jest widoczny od razu, ponieważ zabieg kończymy myciem. Od razu widać efekt, włosy są proste, miękkie, błyszczące i nie są obciążone i co najważniejsze zabieg wykonujemy w tym samym dniu co przedłużanie -oszczędzając czas klientek, które wcześniej decydowały się na keratynowe prostowanie -należało wówczas odczekać co najmniej tydzień, a później jeszcze dwa tygodnie z farbowaniem co było uciążliwe dla klientek, wykonujących przedłużanie:)
 
Nanoplastia ma na celu:
 
– wyprostować włosy
– zapobiec ich puszeniu
– zregenerować je i odbudować
– sprawić, że będą miękkie i podatne
– nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz
– Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach ciemnych, jak i rozjaśnianych.
 
Zabieg trwa: ok. 4 do 6 godzin – w zależności od długości i gęstości włosów
 
Trwałość: efekty utrzymują się 4-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy.
 
Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed a farbowanie 5 dni po (przy prostowaniu keratynowym farbowanie można wykonać dopiero po 2 tygodniach).
 
Nanoplastia może rozjaśnić włosy nawet o 3 tony i jest świetną alternatywą dla dekoloryzacji i rozjaśniacza. Dotyczy to włosów wcześniej farbowanych na ciemne kolory, naturalny kolor się nie rozjaśni – głównie nabierze blasku.
 
 
 
NANOPLASTIA – BEZPIECZEŃSTWO POPARTE CERTYFIKATAMI
Dokumentacja Międzynarodowego Centrum Normalizacji i Certyfikacji „Halal”, która wykazuje zgodność surowców, składów i dodatków stosowanych w produktach. Jest uznanym znakiem i gwarantuje zgodność z normami,
Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001
Testy na brak formaldehydu i jego pochodnych. Wykonywane w Niemczech i Hiszpanii, które słyną z rygorystycznych kontroli i jakiekolwiek odchylenie od dopuszczalnych norm jest nie do przyjęcia,
Nadzór nad produktem obejmuje Brazylijska Narodowa Agencja Nadzoru Zdrowotnego, która prowadzi inspekcje sanitarne wszystkich usług i produktów