Przedłużanie włosów
Przedłużanie włosów

 
Jeśli marzysz o radykalnej zmianie swojego wizerunku – długich, wspaniałych włosach – spojrzeniach utkwionych tylko w Ciebie, to zapraszamy na usługę przedłużania włosów. Pracujemy tylko na naturalnych włosach słowiańskich oraz dziewiczych, które sprowadzamy z Czech -Mercedes wśród włosów. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami włosów czeskich na polskim rynku. Włosy przedłużamy wszystkimi dostępnymi na polskim rynku metodami – jesteśmy na nim od 2002 roku, więc możemy się poszczycić ogromnym doświadczeniem oraz całą rzeszą wspaniałych klientek, które mamy zaszczyt gościć u nas w salonie od lat.
 
Zapraszamy jako jedyny salon na PRZEDŁUŻANIE POLIMEROWE – nowość na polskim rynku – jest to metoda identyczna jak laserowa jednak zdecydowanie tańsza oraz wykonywana ręcznie, co daje dużą precyzję w zakładaniu oraz maksymalny komfort noszenia. Metoda ta zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością w usuwaniu.
ŁĄCZENIA SĄ ABSOLUTNIE NIEWIDOCZNE!
System zakładania polimerowego pozwala styliście na dowolność łączenia kolorów włosów, rozmieszczania pasemek oraz swobodne dobieranie wielkości i długości pasemek. Maksymalny czas noszenia przy zachowaniu odpowiednich zasad pielęgnacji: do 3 miesiecy przy zachowaniu uwag stylistki oraz odpowiedniej pielęgnacji po tym okresie włosy należy podciągnąć. Włosy zakładane tą metodą pozwalają na kilkukrotne podciąganie. Włosy można farbować oraz prostować. Jest to metoda dająca najlepszą gwarancję jakości włosa zarówno dla klientki jak i stylistki. Zakładamy nieograniczoną ilość pasemek-tak, aby klientka była zadowolona – w naszym salonie nie ma płatności za pasemko – tylko za całą usługę bez względu na ilość założonych włosów.